Hakkımızda

Firmamız, kurucusunun daha önce çalıştığı gıda üretim projelerinden kazandığı bilgi ve tecrübeler ışığında anahtar teslimi gıda üretim tesisleri kurmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında teslim ettiğimiz tesisler, müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Proje danışmanlığı, anahtar teslim tesis kurulumu, ürün geliştirme ve reçete hazırlanması hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Anahtar teslim projelendirmelerimizde bünyemizde ürettiğimiz makine ve ekipmanlar dışında çözüm ortaklığı yaptığımız yurt içi ve yurt dışı firmalar üzerinden temin ettiğimiz makinalarımızda bulunmaktadır.

Firmamız, tesis ve makine kurulumu sonrası uzman kadrosu ve çözüm ortakları ile servis ve yedek parça hizmetini de mümkün olan en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

Misyonumuz

Çalışma ilkelerimiz, Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru, en hızlı şekilde zamanında karşılamak ve uzun soluklu ticari ilişkiler geliştirmektir.

Bu ikisinin birbirine bağlı olduğu bilinciyle hareket ederek, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlerine uzanan geniş ürün yelpazesinde hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Misyonumuz; Güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti gösterip, müşterilerimizi %100 memnun etmeye çalışmaktır.

Vizyonumuz

Capella Endüstri ve Capella İthalat İhracat Mak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak; rekabet sürecinde müşterilerimizin güçlenmesi için, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemekteyiz.

Firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek gerekli AR-GE çalışmalarına önem verip daha verimli, daha az personel ile üretimi daha üst seviyelere çıkartmak için müşterilerine en uygun şartları sağlamaktadır. Müşterilerimize ürünler satarken sadece satış yapmanın ötesinde, formül ve proje geliştirme adına da çalışmalar yürüterek ürün kalitelerini arttırmaları konusunda gerekli olan hizmeti verebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Bir işletmenin üretim ile ilgili gereksinimi olabilecek her türlü makina, ürünü, hammadde ve hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel düşüncemizdir.

Vizyonumuz; üreteceğimiz makina ve cihazları daha yüksek teknolojili ve üretilen ürünleri daha kaliteli yapmak için tüm gayreti göstermektir. Bu nedenle kaliteden ödün vermeden sektöre daima en iyisini sunmak ve hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmek niyetindeyiz.

Misyonumuz; Güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti gösterip, müşterilerimizi %100 memnun etmeye çalışmaktır. Hizmetlerimizin kalitesini belirleyen en önemli göstergesi müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir.
Bunun belirleyici unsurları ise ;

Nitelikli Kadro

Etkin iletişim

Fiyatlandırma

Zamanında Nakliyat